044-383-64-63; 097-963-64-63

050-410-20-36; 063-563-64-63

Новый up! — маленький Volkswagen с большим потенциалом

- up! - максимум простору і чудова функціональність в компактному класі
- up! дебютує як перший автомобіль у своєму класі з функцією екстреного гальмування City Emergency Braking

Volkswagen по-новому виміряв світ компактних автомобілів. Мета марки: створити маленький автомобіль з харизмою, максимальним простором на мінімальній платформі, автомобіль з найбільш економічними двигунами або електроприводом, з простим керуванням і системами допомоги водієві і безпекою, властивою великим автомобілю. Результатом став новий up!. Довжиною в 3,54 метра, цей супутник міських буднів продуманий до найменших деталей.

Volkswagen Up

 

Цей автомобіль - як більш «старші» Polo і Golf - підійде людям будь-якого віку і темпу життя. Для багатьох людей він зробить мрію про водіння нового безпечного й економічного автомобіля більш досяжною, ніж будь-коли. Як і Beetle в 1950-х, up! знову робить водіння автомобіля більш демократичним.

Старт продажів у грудні. У грудні 2011 року up! з'явиться на європейському ринку. Новинка буде запропонована в трьох варіантах для різного бюджету і потреб. Так, можна буде вибрати базову версію take up!, Комплектацію move up!, Орієнтовану на комфортне водіння, або топову версію high up!. На момент запуску моделі також можна буде придбати дві незалежні версії на основі топової комплектації: up! black і up! white.

Нове покоління двигунів

Бензиновий двигун з витратою палива 4,2 л/100 км. Разом з up! дебютує нове покоління трьохциліндрових бензинових двигунів. Вони розвивають потужність до 44 кВт/60 л.с. і 55 кВт/75 л.с. Середня витрата палива складає 4,2 л (60 к.с.) або 4,3 л (75 к.с.) на 100 кілометрів шляху. Обидва агрегати об'ємом 1,0 літр є екологічними і не перевищують відмітку в 100 г / км CO2. На тій же базі з'явиться і газовий двигун потужністю 50 л.с. кВт/68 Його середня витрата палива (природний газ) становить 3,2 кг/100 км, рівень викидів дорівнює 86 г / км. У 2013 році планується випуск up! з електричним приводом.

Перший компактний автомобіль з функцією екстреного гальмування City Emergency Braking

Автоматична зупинка. Опціонально пропонується нова функція екстреного гальмування City Emergency Braking. Вона автоматично активізується на швидкості до 30 км / ч. Лазерний радар сканує ситуацію на дорозі і виявляє ризик зіткнення. Залежно від швидкості автомобіля і ситуації на дорозі, система автоматично уповільнює автомобіль аж до повної зупинки. Таким чином, up! - Перший автомобіль у своєму сегменті з функцією екстреного гальмування в міському режимі.

Розміри і стиль для світового мегаполісу

Неймовірно довга колісна база. З 3,54 м в довжину і 1,64 м в ширину, up! - Один з найменших чотиримісних автомобілів. Висота цього Volkswagen складають 1,48 м. Його габаритна довжина складається з коротких звисів і дуже довгої колісної бази (2,42 м) - ця компоновка кузова дозволяє максимально ефективно використовувати простір. «Для компактного автомобіля з просторим салоном прямокутна форма є ідеальною, - говорить головний дизайнер марки Volkswagen Клаус Бішофф. - У моделі up! ми змогли створити таку форму з ясним і сильним дизайном, не втрачаючи з уваги ідею зручного використання автомобіля ». Передня частина нового up! багато що говорить про його характер. «У ньому безпомилково вгадується Volkswagen, але при цьому він дуже індивідуальний, - вважає Клаус Бішофф. - Природно, фамільні риси моделі простежуються в горизонтальних лініях і злиття решітки радіатора і фар та інших деталях. Але на відміну від інших моделей, цей автомобіль набагато більш «усміхнений». Up! - Просто приємно і приємно просто!

VW Up

Безкомпромісно ефективне використання простору

Маленький гігант. Незважаючи на те, що цей компактний автомобіль призначений для подорожей водія і трьох пасажирів, його салон не можна назвати тісним. Навпаки, багажник об'ємом 251 л є одним з найбільших для автомобілів цього класу. При опущених задніх сидіннях вантажний простір збільшується до 951 л. Ці цифри дозволяють із повною впевненістю назвати up! гігантом серед компактних автомобілів.

Кумедний дизайн інтер'єру

Багато кольору в салоні. Салон up! добре організований. Новий Volkswagen пропонує безліч розумних рішень, рівень якості і незвичайне оформлення яких істотно збагатять ринок компактних автомобілів. Особливу увагу на себе звертають приладова панель і тунель між водієм і пасажиром. Залежно від комплектації в інтер'єрі використовується декоративне покриття або один з п'яти запропонованих кольорів.

Дрібниці мають значення

Розробники up! задалися питанням, чи не можна зробити життя з автомобілем ще простіше і приємніше. «Безумовно так!» - Вирішили вони. Адже найчастіше саме дрібниці складають загальну картину. Так з'явилася ідея створення up!-Боксів - невеликих, легких ящиків для самих різних ситуацій і потреб. Наприклад, таких як «kid box» для батьків з маленькими дітьми. Тут і сумка для тисячі дрібниць, без яких не обійтися, якщо у Вас є маленькі діти, і іграшка, з якою можна обніматися, і коробочка для сніданку, в яку можна покласти обов'язкові солодощі. Інші варіанти up!-Боксів будуть називатися «city box» або «travel box».

«Maps + more» - Портативне інформаційно-розважальне пристрій (PID)

Мобільний інформація. Новою в автомобілі Volkswagen є система «maps + more», портативний інформаційно-розважальне пристрій (PID). Для недорогого автомобіля up! спеціально була розроблена система, за допомогою якої за вигідною ціною можна скористатися послугами в області навігації, телефонії, інформації та розваг. Так за допомогою компанії Navigon, провідного світового постачальника навігаційних систем, було створено доступне для всіх покупців рішення, розроблене спеціально для up!, - «Maps + more». PID просто включається над центральною консоллю. З одного боку, навігацією, телефоном та інформаційно-розважальної системою можна управляти через сенсорний екран PID. З іншого боку, на сенсорному екрані відображається важлива інформація, такі як, наприклад, свідчення парктроника. Крім того, додатки, розроблені спеціально для up!, Дозволяють розширювати діапазон функцій системи «maps + more».

По мотивами

 


теги: Volkswagen, Up, VW Up, Polo, Golf

Статья подготовлена при поддержке нашего партнера: www.legas.com.ua


Правовой портал www.legas.com.ua

Контакты в футере

Наша группа Linkedin
Наша группа Twitter
Наша группа Google-plus
Наша группа Facebook
Наша группа Вконтакте
г. Киев, м. Лесная Обратная связь
044-383-64-63, 097-963-64-63 www.caddy.com.ua
063-563-64-63, 050-410-20-36  

Наши друзья

www.salutes.com.ua - магазин пиротехники
www.legas.com.ua - правовой портал