044-383-64-63; 097-963-64-63

050-410-20-36; 063-563-64-63

Ювілей і новий рекорд Volkswagen California

- 60-річний ювілей Volkswagen California
- Продажі California за перші сім місяців 2011-го року зросли на 33%.
- Марка Volkswagen Комерційні автомобілі представить всю лінійку автомобілів і «будинків на колесах» на виставці Caravan Salon 2011.
 
60 років тому з'явився перший мікроавтобус для кемпінгу марки Volkswagen, який зазначив собою появу на ринку нового типу автомобілів. У 2011 ювілейному році мікроавтобус-бестселер California поставив новий рекорд: за перші 7 місяців продажі зросли на 33%. Всю лінійку «будинків на колесах» і мікроавтобусів від Caddy Tramper до California і від Amarok до Crafter - марка Volkswagen Комерційні автомобілі представить на виставці Caravan Salon 2011.
 
VW Caddy
 

У 1951-му році перший покупець замовив у компанії «Westfalia» мікроавтобус для кемпінгу на базі Volkswagen. Автомобіль отримав назву Volkswagen Camper і став незмінним бестселером і першим в цілому поколінні автомобілів для мандрівників. Сьогодні на базі комерційних автомобілів Volkswagen створюється понад 600 000 «будинків на колесах».

З січня по липень 2011 року марка Volkswagen Комерційні автомобілі було реалізовано 3770 мікроавтобусів California по всьому світу. Таке зростання (33,7%) перевищує зростання за той же період минулого року, коли було продано 2820 автомобілів.

«Ми дуже раді, що в ювілейному році нам вдалося поставити черговий рекорд продажів California - це подвійний привід для радості для нас і наших дилерів, - підкреслює Харальд Шомбург, член Правління марки Volkswagen Комерційні автомобілі, що відповідає за збут і маркетинг. - Цей успіх - свідчення того, що наші автомобілі продовжують привертати до себе увагу нових покупців, здатні відповідати повсякденних потреб своїх власників, зручні і підходять для будь-якого часу року ».

Марка Volkswagen Комерційні автомобілі щорічно реалізує в середньому 4000 California. Але до кінця поточного року в компанії розраховують продати 6 тисяч автомобілів, що збільшить обсяг продажів у два рази за останні 10 років.

VW Transporter California

Вся лінійка автомобілів для мандрівників, що відповідають будь-яким потребам і смакам марка Volkswagen коммерчекой автомобілі представить на виставці Caravan Salon 2011, яка проходитиме в Дюссельдорфі до 4 вересня.

В якості самої бюджетної моделі з сегменту туристичних автомобілів Volkswagen представить Caddy Tramper. Цей сімейний автомобіль задовольняє численним вимогам, що пред'являються до автомобілів даного класу за рахунок самого об'ємного житлового простору. В автомобілі є складна ліжко, яке можна легко і просто розкласти для ночівлі. Для установки ліжка необхідно лише скласти спинки задніх сидінь і відкинути вперед спинки передніх, після чого можна розкласти ліжко довжиною 2,00 м і шириною 1,10 м. Для затемнення використовуються шторки, які кріпляться на спеціально встановлених засувках. Дві знімні сумки закривають задні бічні стекла. Плафон внутрішнього освітлення і два світлодіодних модуля забезпечують достатнє освітлення салону.

California Beach відрізняє ще більш об'ємне житловий простір - це ідеальний вибір для тих, хто любить їздити на далекі California Beach відрізняє ще більш об'ємне житловий простір - це ідеальний вибір для тих, хто любить їздити на далекі відстані. У той же час у найкращих традиціях Мультівен він забезпечує пасажирів всім необхідним для бізнесу і відпочинку. Базова модель підійде спортивним людям, що люблять відпочинок на природі, яким потрібна просторий автомобіль з вбудованими спальними місцями. Встановлювана вручну в стандартній комплектації підйомна дах і багатофункціональний інтер'єр підкреслюють головне призначення цього автомобіля для вільного відпочинку.


Більш просунута версія California Comfortline з підйомною дахом, оснащена електрогідравлічним приводом. Автомоблей відповідає ще більш високим стандартам комфорту і обладнаний всім необхідним для повсякденних потреб. У базову комплектацію входить все, що необхідно для життя: кухонний гарнітур, що складається з раковини, 42-літрового холодильника і двохконфорки газової плити. Компактні шафки досить місткі, дозволяють заховати весь посуд і предмети побуту. Складаний внутрішній столик в складеному стані легко вміщується між холодильником і задніми сидіннями. Виносний столик, як і в California Beach, прибирається в розсувні двері, а два складних стільця зберігаються в спеціальному відсіку на задніх дверях, що також економить простір.

Для їзди по бездоріжжю ідеальним автомобілем стане Volkswagen Amarok. Цей пікап на ділі перевірений не тільки одним з найсуворіших у світі ралі «Дакар», а й світовим турне «Зміни світ» (Move the world), а також експедицією через всю Росію «Велика подорож Amarok».

Серед подоланих труднощів були болота і пустелі Конго, важкопрохідні місця Африки, повені і повна відсутність заправок протягом багатьох кілометрів. Подолавши в цілому більше 85 000 км Amarok довів свою надійність навіть у найбільш суворих умовах.

На виставці також буде представлений новий Volkswagen Crafter з повністю оновленою лінійкою двигунів. Витрата палива оновленої версії майже на 3,4 л менше при збільшилися потужності і крутному моменті.

Для нового Crafter пропонуються двигуни TDI робочим об'ємом 2,0 літра з системою подачі палива Common-Rail з трьома варіантами потужності - 80 кВт (109 к.с.), 100 кВт (136 к.с.) і 120 кВт (163 л. с.). Ці двигуни розроблені та адаптовані концерном спеціально для моделі Crafter.

По мотивами

 

теги: VW Crafter, Volkswagen, микроавтобус, tramper, Comfortline, multivan, California, caddy

Статья подготовлена при поддержке нашего партнера: www.legas.com.ua

Источник:


Правовой портал www.legas.com.ua  

Контакты в футере

Наша группа Linkedin
Наша группа Twitter
Наша группа Google-plus
Наша группа Facebook
Наша группа Вконтакте
г. Киев, м. Лесная Обратная связь
044-383-64-63, 097-963-64-63 www.caddy.com.ua
063-563-64-63, 050-410-20-36  

Наши друзья

www.salutes.com.ua - магазин пиротехники
www.legas.com.ua - правовой портал