044-383-64-63; 097-963-64-63

050-410-20-36; 063-563-64-63

На базе VW Polo появится кроссовер

Джерело: http://www.drive.ru/
Ілюстрація: autocar.co.uk

Мабуть, не задовольнившись моделлю CrossPolo, яка по суті є звичайний хетч Volkswagen Polo з нарощеним кліренсом і пластиковим обвісом, Фольксвагеновци задумали створити справжній кросовер на шасі Поло. Точніше - це буде машина з оригінальним кузовом, почилих на «візку» MQB. Тієї, що вже працює в надрах нової моделі Audi A3 і призначена ще для цілого ряду прийдешніх автомобілів концерну, в тому числі і для Поло наступного покоління.

 новий кроссовер від VW

Фахівці передбачають, що майбутній кросовер на базі моделі Polo запозичує деякі елементи стилю у концепту Volkswagen Cross Coupe, вперше показаного в Токіо в 2011 році і Перекроєна для Женеви-2012 (на фото). Але тільки розміри у кросовера Поло будуть менше. Сам концепт Cross Coupe, нагадаємо, вважають попередником наступного Тігуана.

Новий компактний кросовер зі значком VW буде випускатися як з повним, так і з переднім приводом. Цікаво: за прогнозом маркетологів компанії, саме на моноприводних версіях доведеться велика частина продажів. Крім того, німці розраховують зробити помітно різні по начинці і внутрішній обробці варіанти машини - від більш простих і дешевих для ринків, що розвиваються до більш насичених і багатих, призначених для Західної Європи.

 новий кроссовер від VW
 У суперники Поло-кросоверу пророкують в першу чергу пятидверки Mini Countryman і Nissan Juke. Але ще у новачка буде дуже близький за розмірами і по техніці «побратим» з Volkswagen Group, тільки більш преміальний. Це компакт Audi Q2. Натяк на зразкову зовнішність даного автомобіля ми вже бачили в образі концепту Audi Crosslane coupe, представленого недавно в Парижі. Втім, офіційно той був оголошений не прототипом конкретно паркетника Q2, а лише стилістичним прообразом всій прийдешньої лінійки моделей з індексом Q.
 новий кроссовер від VW
 Джерела в Фольксвагені повідали виданню Autocar, що незабаром ми побачимо ще цікаві новинки від VW в секторі кросоверів. Поки - лише у вигляді концепт-карів. Але ми ж знаємо, що такі автомобілі просто так не будують. Отже, наприкінці нинішнього місяця на автошоу в Сан-Паулу нам обіцяють показати паркетник на основі крихти Volkwagen up!, А в січні 2013 року в Детройті - якийсь кросовер на базі американського Пасату. Чи буде це чергова псевдовнедорожная модифікація моделі, або паркетник з повністю оригінальним кузовом, поки неясно.
 новий кроссовер від VW
теги: Volkswagen, 4motion, cross, polo, кросовер
Статья подготовлена при поддержке нашего партнера: www.legas.com.ua

Контакты в футере

Наша группа Linkedin
Наша группа Twitter
Наша группа Google-plus
Наша группа Facebook
Наша группа Вконтакте
г. Киев, м. Лесная Обратная связь
044-383-64-63, 097-963-64-63 www.caddy.com.ua
063-563-64-63, 050-410-20-36  

Наши друзья

www.salutes.com.ua - магазин пиротехники
www.legas.com.ua - правовой портал